نبض زیست حرف آخر زیست سال دوم استاد شعبانی شاهکار آموزش زیست شناسی

نبض زیست حرف آخر (زیست سال دوم بدون گیاهی) بدون شک شاهکاری در آموزش زیست شناسی در کشور می باشد. اهمیت این درس بر کسی پوشیده نیست چرا که داوطلبانی بوده اند که با درصد ۵۰ هم به پزشکی رسیده اند. اگر می خواهید زیست شناسی خود را در کنکور بیمه کنید توصیه ما به شما استفاده از بهترین دی وی دی زیست کنکور یعنی زیست حرف آخر می باشد. در کنار این پکیج روش مطالعه زیست و برنامه ریزی به شما ارائه خواهد شد.

نبض زیست حرف آخر (سال دوم)

با قیمت باورنکردنی فقط 120 هزار تومان

به همراه کتاب جالب و جامع نبض زیست

 

برای تهیه پکیج نبض زیست حرف آخر با آی‌دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید:

@nabz1397

 

نبض زیست حرف آخر زیست سال دوم استاد شعبانی

نبض زیست حرف آخر : شامل ۸ فصل زیست دوم دبیرستان است که با کلیه فصل های سال سوم و پیش ترکیب شده است از جمله ویژگی های منحصر به فرد این محصول که آن را به بهترین دی وی دی زیست شناسی کنکور تبدیل نموده است به موارد زیر می توان اشاره کرد:

✅ کلیه فصل های کتاب زیست شناسی و موضوعات مختلف تبدیل به انیمیشن های فوق حرفه ای شده این انیمیشن ها شما را به درون و عمق بدن برده و بسیار دقیق با تکیه بر سوالات کنکور اخیر روی آنها تدریس شده.

✅ هر موضوعی که تدریس شده برای مثال شبکه آندوپلاسمی حداقل ۳۰ عبارت درست و نادرست که بسیار شبیه عبارات کنکور های اخیر  است برای آن آورده شده و توسط مدرسین پاسخ  داده شده و تحلیل شده است.

✅ حدود ۷۰۰ تست شبیه ساز کنکور در این محصول جای داده شده که به تست زنی دانش آموز بسیار کمک می کند زیرا مدرسین این تست ها را تحلیل کرده و راه و روش ترکیب و تحلیل را تعلیم میدهند.

ادامه توضیحات:

✅ خط به خط کتاب نوشته شده و جمله به جمله تحلیل شده و از همه مهمتر راه و رسم تحلیل و استنباط از کتاب به دانش آموز آموخته شده یعنی برخلاف محصولات رایج در بازار ماهی نداده است ماهی گیری را یاد داده است.

✅ تمام تصاویر  کتاب با کیفیت فوق العاده بالا تحلیل و نکته بینی شده.

✅ در عرصه دیجیتال کشور در درس زیست شناسی هیچ محصولی حتی یکی از ویژگی های فوق را ندارد زیرا ساخت و تهیه این موارد نیاز به سالها کار بی وقفه شبانه روزی و تیمی فوق العاده خلاق که از انواعی از علوم مانند روان شناسی یادگیری و گرافیک بهره ببرند لازم است.

✅ به همه مفاهیم اصلی که جهت یادگیری این علم نیازمند هستید دست پیدا می کنید.آن هم با صرف کمترین زمان با سفری شگفت انگیز به درون بدن.

✅ اسکلت ساختمان زیست شناسی شما را بسیار بسیار محکم بنیان می گذارد و به شما تحلیل کردن و ترکیب نمودن را می آموزد.

✅ پس از تدریس هر مبحث از کتاب درسی با ارئه تست های مختلف سعی در تثبیت مطلب و آموختن روش تست زنی زیست شناسی دارد.

زیست شناسی حرف آخر :

زیست شناسی بدون شک مهمترین درس رشته تجربی است و به عبارتی زیست شناسی تنها درسی می باشد که هیچ بهانه ای برای کم گذاشتن در آن پذیرفته نمی شود. ضریب این درس ۴ می باشد پس هر تست اشتباه یا نزده یا درست نقش اساسی در خواسته های شما را دارد ما در موسسه حرف آخر این کار را برای شما عزیزان با ظرافت خاصی انجام داده ایم. زیست حرف آخر متفاوت ترین مجموعه آموزشی زیست شناسی کنکور در کشور می باشد.

زیست شناسی در آزمون کنکور سراسری ۵۰ سوال را به خود اختصاص می دهد. در چند سال اخیر واقعا زیست شناسی ترکیبی و مفهومی شده است یعنی مثل سابق مبحثی یا قسمتی قابل حذف کردن نیست بلکه باید تمام مباحث را به صورت کامل بخوانیم و بتوانیم تست های ترکیبی و مفهومی آنرا کامل بزنیم .

کاری که در پکیج نبض زیست حرف آخر که حاصل تلاش شبانه روزی استاد شعبانی ، استاد شاکری و استاد روان می باشد، انجام داده اند اینست که تمام مباحث زیست سال دوم را جمله به جمله با انیمیشن آورده اند و مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند و کاملا مباحث مربوطه را به صورت تمام و ترکیبی آورده شده است .

همچنین در پکیج زیست استاد شعبانی حدود ۳۰۰ تست فوق سنگین که ۲-۳ سطح از تست های کنکور بالاتر می باشد همراه با تمام تست های کنکور از سال ۹۰ تا ۹۴ و همچنین ۱۰۰۰ درست نادرست کار شده است.

مشکلات و گلایه های اکثر دانش آموزان تجربی در مورد درس زیست شناسی کنکور در ۳ مورد خلاصه می شود:

کتاب را می خوانیم وحتی نکته هایی را جمع آوری می کنیم اما در تست زنی زیست شناسی با مشکل مواجه می شویم .
چطور باید مطالب را ترکیبی ، تعمیم و مفهومی مطالعه کنیم ؟
شکل ها و تصاویر را چگونه بررسی کنیم ؟

نبض زیست حرف آخر استاد شعبانی محصولی است که برای اولین بار در ایران فارغ از هیاهوی تبلیغاتی و راه های موجود در مطالعه زیست باهدف کمک جدی و دلسوزانه به دانش آموزان تجربی و حتی تغییر رشته ای مثل ریاضی –  فیزیک تهیه شده و آموزش زیست را از بنیان و از اتم شروع کرده به طوری که اگر شما تا به حال به هیچ عنوان زیست را نخوانده باشید و یا رشته تحصیلی شما نباشد، می توانید با این مجموعه به راحتی جلو بروید.

برای تهیه پکیج نبض زیست حرف آخر با آی‌دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید:

@nabz1397

 

محتویات پکیج نبض زیست حرف آخر

این پک شامل ۲۵ ساعت آموزش در ۱۴ حلقه دی وی دی می باشد که تمام مباحث سال دوم به علاوه ۴ فصل اول سال سوم و فصل ۱ و ۹ پیش به صورت ترکیبی کار شده است البته مبحث زیست گیاهی در یک پک جداگانه به صورت مفصل کار شده است . امید است با خواندن این پک به ۳۵ تا ۴۰ درصد سوالات کنکور بتوانید پاسخ بدهید .

دی وی دی ۱:
ملکولهای زیستی(درسنامه)

دی وی دی۲:
ملکولهای زیستی(تحلیل خط به خط کتاب)
سفری به درون سلول(درسنامه)

دی وی دی ۳:
سفری به درون سلول (درسنامه)

دی وی دی ۴:
سفری به درون سلول(درسنامه)
سفری به درون سلول(تحلیل خط به خط)

دی وی دی ۵:
زمانبندی سلول(درسنامه)

دی وی دی ۶:
زمانبندی سلول(درسنامه)

دی وی دی ۷:
زمانبندی سلول (تحلیل خط به خط)
گوارش (درسنامه)

دی وی دی ۸:
گوارش (درسنامه)
گوارش (تحلیل خط به خط)

دی وی دی ۹:
تنفس(درسنامه)

دی وی دی ۱۰:
تنفس (درسنامه)
تنفس (تحلیل خط به خط)

دی وی دی۱۱:
دستگاه گردش مواد(درسنامه)

دی وی دی ۱۲:
دستگاه گردش مواد(تحلیل خط به خط)
دستگاه دفع مواد زائد(درسنامه)

دی وی دی ۱۳:
دستگاه گردش مواد(تحلیل خط به خط)
حرکت(درسنامه)
حرکت(تحلیل خط به خط)

دی وی دی۱۴ :
ملکولهای زیستی
سفری به درون سلول
سازمانبندی سلول
گوارش
تنفس
دستگاه گردش مواد
دستگاه دفع مواد زائد
حرکت

حرف آخر , تحولی در زمینه آموزش
روش ها و تکنیک های بکار گرفته شده برای آموزش توسط موسسه حرف اخر کاملا متفاوت با سایر موسسه ها می باشد چرا که این موسسه بجای استفاده از متد های قدیمی آموزشی که جز اتلاف وقت برای دانش آموز نتیجه ای به همراه نداشتند با ارائه روش های نوینی برای شهودی سازی و انیمیشن سازی برای مطالب تحولی در امر آموزش و یادگیری مطالب ایجاد کرد , در روش های حرف آخر که برای آموزش در پکیج های خود در پیش میگیرد با فعال کردن نیم کره راست دانش آموز همه ماحث و مطالب بصورت ماندگار در ذهن وی ثبت میشوند .

موسسه حرف آخر با ارائه روش ها و متد هایی نوین و کاملا اختصاصی با ظهور خود در دنیای تدریس و آموزش سبب بوجود آمدن تحولی عظیم شد چرا که روش ها و ایده های این موسسه سالهاست که دانش آموزان را به اهداف مورد نظرشان میرساند تا دانش آموزان بتوانند رویای قبولی در رشته های مورد نظرشان را به حقیقت تبدیل کنند و بدون ترس از کنکور و تست های مختلف کنکوری بتوانند جایگاه خود در رشته و دانشگاه مورد نظرشان را انتخاب کنند .

یکی دیگر از خدماتی که موسسه حرف اخر دارد تهیه پکیج های آموزشی برای دروس رشته های مختلف می باشد , با توجه به نبود منبع اموزشی قوی و مفید برای دانش آموزان و سایر موارد همچون روش های مطالعه نادرست توسط دانش آموزان و استفاده از روش های قدیمی و پیچیدگی تست های کنکوری در سال های اخیر و … موسسه حرف آخر تصمیم به تهیه و تنظیم پکیج های مختلف برای تمامی دروس رشته های متنوع نمود تا دانش آموزان منبعی آموزشی قدرتمند در اختیار داشته باشند تا با تکیه بر آن بتوانند رتبه برتر بودن را تجربه کنند .

همانطور که میدانید در سال های اخیر تست های کنکوری بسیار پیچیده و ترکیبی مطرح میشوند و دیگر بکار گیری روش های قدیمی مطالعه برای پاسخگویی به این تست ها کافی نمی باشد از سوی دیگر با پیچیدگی تست ها و سوالات در هر مقطعی منبع آموزشی بهتری در سطح تدریس ارائه نشده است تا دانش آموزان بتوانند همگام با سختی تست ها از منابع قوی اموزشی استفاده نمایند از این رو موسسه حرف آخر اقدام به ارائه پکیج های درسی نمود .

پکیج های موسسه حرف آخر در هر درس توسط اساتید تراز اول کشوری با بهره گیری از روش های نوین اموزشی که میتوانند دانش آموزان را به درصد ۱۰۰ برسانند تهیه میشود تا بهترین بازدهی برای دانش آموزان بوجود آید و این عزیزان بتوانند با تهیه این پکیج ها و تکیه بر اموزش های ارائه شده در این پکیج ها تمامی مواردی که برای تتست زنی درس ها بصورت صد درصدی نیاز دارند را در اختیار داشته باشند و قبولی خود در رشته مد نظرشان را تضمین سازند .

در پکیج های موسسه حرف اخر علاوه بر مفاهیمی دروس که باید دانش آموزان بر انها تسلط داشته باشند بر روی تست زنی این عزیزان نیز کار شده است تا در درجه اول با فراگیری تمامی مطالب و تسلط کامل بر تمامی موارد آمادگی لازم رو کسب کنند و در ادامه نیز با الگو های تست زنی آشنا شوند و بتوانند در کمترین زمان ممکن تمامی تست های مربوط به هر درس را بصورت قطعی پاسخگو باشند .

اگر می خواهید که به بالاترین درصد در زیست شناسی کنکور برسید، پکیج نبض زیست حرف آخر زیست سال دوم استاد شعبانی همان چیزیست که دنبالش هستید

 

آموزش زیست, آموزش نبض زیست, آموزشگاه حرف آخر, آموزشگاه کنکور حرف آخر, استاد شعبانی, اموزشگاه حرف آخر, انتشارات حرف آخر, برنامه حرف آخر, برنامه ریزی حرف آخر, برنامه ریزی کنکور, برنامه های حرف آخر, پزشکی, پکیج استاد شعبانی, پکیج زیست کنکور موسسه حرف آخر, پکیج های حرف آخر, تستی, تکنیک های زیست شناسی, جزوه زیست استاد شعبانی, جزوه زیست شناسی استاد شعبانی, جزوه زیست کنکور, حرف آخر, حرف آخر کنکور, خرید پکیج زیست استاد شعبانی, خرید دی وی دی استاد شعبانی, خرید پکیج های حرف آخر, خرید پکیج های کنکور, خرید دی وی دی کنکور, خرید دی وی دی های حرف آخر, خرید فیلم های حرف آخر, دانلود آموزش زیست کنکور, دانلود برنامه حرف آخر, دانلود برنامه های حرف آخر, دانلود برنامه های حرف آخر, دانلود جزوه زیست استاد شعبانی, دانلود سوالات زیست کنکور, روش های تست زنی زیست, روش های تست زنی زیست شناسی, زمان پخش برنامه حرف اخر, زیست استاد شعبانی, زیست پیش دانشگاهی شعبانی, زیست سال دوم استاد شعبانی, زیست سال سوم استاد شعبانی, زیست شناسی سال دوم, زیست شناسی سال سوم, زیست شناسی کنکور, زیست کنکور, زیست موسسه حرف آخر, زیست, زیست استاد شعبانی, زیست پیش دانشگاهی, زیست دوم, زیست سوم, زیست شناسی, زیست شناسی استاد شعبانی, زیست شناسی حرف آخر, زیست شناسی کنکور, زیست شناسی موسسه حرف آخر, زیست کنکور, زیست وحرف آخر, سایت برنامه حرف آخر, سایت حرف آخر, سایت حرف آخر کنکور, سایت رسمی حرف آخر, سایت رسمی موسسه حرف آخر, سایت کنکور, سایت موسسه اموزشی حرف آخر, سایت موسسه حرف آخر, سایت رسمی حرف آخر, سفارش پکیج های حرف آخر, سفارش پکیج های کنکوری, سفارش دی وی دی های حرف آخر, فروشگاه آنلاین حرف آخر, فروشگاه اینترنتی حرف آخر, فروشگاه حرف آخر, فروشگاه رسمی حرف آخر, فیلم های آموزشی حرف آخر, قیمت محصولات حرف آخر, کلاس زیست استاد شعبانی, کلاس های استاد شعبانی, کنکور, کنکور حرف آخر, گروه آموزشی حرف آخر, گروه اموزشی حرف آخر, لیست قیمت محصولات حرف آخر, لیست محصولات حرف آخر, مجموعه آموزشی حرف آخر, مجموعه حرف آخر, محصولات حرف آخر, مشاوره حرف آخر, مشاوره کنکور, منابع کنکور زیست شناسی, موسسه آموزشی حرف آخر, موسسه اموزشی حرف آخر, موسسه حرف آخر, موسسه حرف آخر استاد منتظری, موسسه حرف آخر کنکور, موسسه حرف اخر, موسسه علمی حرف آخر, موسسه کنکور حرف آخر, موسسه کنکوری حرف آخر, موسسه ی حرف آخر, نبض زیست شعبانی, نبض زیست, نبض زیست استاد شعبانی, نبض زیست کنکور, نبض زیست موسسه حرف آخر, نشر دیجیتال حرف آخر, نمونه تدریس استاد شعبانی, نمونه تدریس حرف آخر, نمونه تدریس های حرف آخر, وب سایت حرف آخر, وب سایت موسسه حرف آخر