ترفندهای مخفی اما قانونی سایتهای بزرگ برای افزایش رتبه آلکسا

افزایش رتبه الکسا بصورت قانونی

0 212

همانطور که می دانید بسیاری از سایت های ایرانی دارای رتبه های کاذبی در الکسا هستند که خوب بعضی از وب سایت های معتبر از روش های مجاز و قانونی تری نسبت به سایرین برای افزایش رتبه آلکسا و نگه داشتن دوبرابر کاربران در سایت خود استفاده می کنند و بسیاری دیگر هم نه، آن عده دیگر کارشان فقط سرریز کردن یک ترافیک خریداری شده به سایتشان است و خوب از طرفی هم الکسا عمده توجهش در رتبه دهی به سایت ها، ترافیک آن سایت است.

پیش نیاز این مقاله:  بهبود رتبه الکسا به وسیله بازدیدهای مصنوعی

اگه یه نگاهی به سایت های بزرگ مانند سافت ۹۸ دانلود ها آسان دانلود میهن دانلود وطن دانلود و… بکنید می بینید که از ترفند های زیر دارن برای تلف کردن وقت کاربراشون در سایت استفاده می کنند که خوب قانونی هست و مجاز و البته خوب کاربران هم اذیت میشن و عده زیادیشون سایت رو ترک می کنند.

افزایش رتبه آلکسا

خوب ترفند های مجاز این سایت ها برای افزایش مدت زمان حضور کاربران در سایت خود به منظور افزایش رتبه آلکسا به شرح زیر است :

۱- استفاده از بنر های تبلیغاتی جذاب
۲- استفاده از بنر های تبلیغاتی زیاد
این دو نکته هم میتونه کلیک های داخل سایتی رو افزایش بده و هم اینکه با جلب توجه کاربران به خود تایم توقف کاربر در سایت رو به شدت افزایش بده و در نهایت افزایش رتبه آلکسا رو شاهد هستیم.
۳- استفاده از تگ های زیاد و پر بازدید
با استفاده از تگ ها شما قادرید نیمی از مطلب را به کاربر نمایش دهید و کاربر مجبور است برای دیدن ادامه مطلب به ادامه مطلب برود پس انتخاب تگ های درست بسایر با اهمیت است که اگر فرصتی پیش آید برایتان مفصل در مورد انتخاب تگ ها صحبت خواهیم کرد
۴- مطلب طولانی
۵- استفاده از فیلم آموزشی
۶- استفاده از چند لینک دانلود کمکی مستقیم نسخه پرتابل و…
مورد ۶ می تواند کاربران را وفا دار کند، چرا که با هر سلیقه ای شما قادر به سرویس دهی به کاربران هستید. یکی از دلایل افزایش رتبه آلکسا همین کاربران وفادار هستند.
۷- تشویق کاربران به درج دیدگاه و نظرات
۸- تشویق کاربر در خواندن کامل مطلب
۹- بهبود کیفیت مطالب به صورت مداوم
اگر شما مطلبی می گذارید که حائز رتبه خوبی است در گوگل خوب با بروزرسانی آن می توانید علاوه بر بهبود رتبه خود به نیاز روز افزون کاربران پاسخ مناسب دهید و گوی سبقت را از سایرین بربائید.
۱۰- استفاده از تصاویر شاخص برای هر مطلب
تصاویر شاخص که با تیتر مطالب نمایش داده می شود می تواند به شدت در افزایش کلیک خوره سایت موثر باشد و کاربران را به صورت لذت بخش تری درس یات شما نگه دارد.
۱۱- باز شدن لینک ها در تب جدید
۱۲- درج لینکهای مرتبط مطلب با سایر مطالب موجود در سایت در محتوا و ساختار مطلب به صورتی که کاربر اذیت نشود.

موارد گفته شده صرفا جهت تعلل کاربران در خروج از سایت و در نهایت افزایش رتبه الکسا است.
همانطور که قبلا هم گفتیم سعی کنید الکسا را ملاک رتبه بندی سایت قرار ندهید.
از هر بخشی از سایتتان به منظور جذب بازدید کننده استفاده کنید.

 

1108 عضو
جدیدترین اخبار سایت را بصورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
با تشکر از عضویت شما
شما همچنین ممکن است مانند

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.