نوفالو کردن لینک های داخلی راهی بسوی نابودی سئو سایت

بانس ریت یا نرخ دفع بازدیدکننده از سایت چیست؟ - BOUNCE RATE
بانس ریت یا نرخ دفع بازدید کننده از سایت چیست؟ – BOUNCE RATE
18/07/2017
فرمول موفقیت در سئو سایت
فرمول موفقیت در سئو سایت
19/07/2017
نوفالو کردن لینک های داخلی راهی بسوی نابودی سئو سایت

لطفا لینک های داخلی سایتتان را نوفالو نکنید. بسیار دیده ایم که وبمسترها به دنبال نوفالو کردن لینک ها خروجی سایت، لینک های داخلی سایت را نیز نوفالو کرده اند. در مبحث تفاوت دو لینک فالو و نوفالو گفتیم که لینک های نوفالو اعتبار را منتقل نمی‌کنند. خب در اینصورت با نوفالو کردن لینک های داخلی اعتبار صفحات سایت شما به یکدیگر منتقل نمی‌شود.وبسایت شما و برگه های داخلی آن بهترین جا برای خودنمایی لینک های فالو است. این فرصت را از دست ندهید. لینک های داخلی اعتبار سایت شما را به سایت دیگری منتقل نمی‌کنند. بلکه اعتبار سایت مانند گردونه و بصورت نوبتی به تمام صفحات سایت انتقال می‌یابد.

البته گوگل زرنگتر از آن است که فقط بدلیل اشتباه شما در نوفالو کردن لینک های داخلی، انتقال اعتبار به صفحات دیگر سایتتان را نادیده بگیرد. شاید مدیر سایتی بدون اینکه با کلمات فالو یا نوفالو آشنا باشد بصورت سهوی و ندانسته تمامی لینک های داخلی سایت را نوفالو کرده باشد یا اصلا طراح سایت این امکان را قبلا در سایت قرار داده باشد. همه ما آنقدر به دنبال لینک های فالو هستیم که معنی و مفهوم نوفالو را فراموش کرده ایم.

حتی مدیران گوگل نیز توصیه کرده اند که لینک های داخلی سایت را نوفالو نکنید چرا که کاربرد لینک های نوفالو فقط در لینک های خروجی سایت است.

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

تا الان که این مقاله را برای شما عزیزان می‌نویسیم هنوز قانون مشخصی برای بررسی این موضوع وضع نشده اما باید احتیاط لازم را به عمل آورد. چه بسا در آینده قانونی در این بین وضع شود و تمامی زحمات شما در نوفالو کردن لینک های داخلی را بر باد دهد.
سعی کنید تا حد امکان لینک های داخلی سایتتان را دستکاری نکنید تا جنبه‌ی طبیعی بودن سئو سایت از بین نرود.

پیشنهاد می‌کنیم حتما مطلب تاثیر لینک های نوفالو بر سئو سایت را حتما مطالعه بفرمایید.

 


با عضویت در خبرنامه نیل وب جدیدترین بک لینک ها و مطالب روز سئو را در ایمیل خود داشته باشید:


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت کد تخفیف