فرمول موفقیت در سئو سایت

0

هنوز هم بیشتر ما تصور می‌کنیم که افزایش رتبه سایت بسیار ساده است و با استفاده از فرمول موفقیت در سئو و فقط با جابجایی و تغییر در چند کد و درج لینک سایتمان در سایت های دیگر ( بک لینک گیری ) به هدف خود می‌رسیم و بزودی پول و درآمد زیادی عایدمان خواهد شد.
این دیدگاه و طرز فکر بزودی ما را با شکست روبرو می‌کند و زحماتمان را بر باد خواهد داد. قبل از انجام هر کاری مواردی را که در زیر ذکر میکنیم در نظر داشته باشید تا دچار افول و شکست نشوید:

فرمول موفقیت در سئو سایت خودتان را، خودتان بیابید.

 

1. دنبال فرمول و روش برای موفقیت نباشید.

عادت کرده‌ایم برای رسیدن به هر چیزی دنبال روش مخصوصی باشیم که سریعتر ما را به هدف برساند. دنبال راه سریع نباشید و کیفیت کار را مدنظر قرار دهید. فرمول موفقیت در سئو سایت شما، همان زحمت شما برای داشتن محتوایی شیوا برای کاربرانتان است.

 

2. همه‌ی روشها یکی نیستند.

دنباله رو یک روش و متد خاص نباشید. قانون ها متغیر هستند و روش سئو هر سایت متفاوت است. سئو سایت خبری با سایت فروشگاهی فرق دارد.

 

3. همیشه روی گوگل حساب باز نکنید.

گوگل بسیار زرنگ عمل می‌کند و هیچوقت فوت و فن های خود را به ما نمی‌گوید. پس قرار نیست همیشه دنباله رو حرف ها و قانون های گوگلی باشیم. مصلحت سایت تان را، خودتان در نظر بگیرید. اجازه ندهید رباتی به نام گوگل برای شما تصمیم بگیرید. آنقدر خوب باشید که او خودش به دنبالتان بیاید.

 

4. هیچ آموزشی کامل نیست.

متاسفانه امروزه اکثر آموزش ها صرفا جهت کسب درآمد و افزایش لایک و فالور و بازدید و… هستند. پس زیاد هم روی آنها حساب باز نکنید. خودتان قدرت تشخیص خوب و بد را دارید. آموخته‌هایتان را تحلیل کنید.

 

5. دنبال ناگفته های گوگل نباشید.

گفتیم که گوگل هیچوقت طرز کارش را به ما نمی‌گوید. مشخصا هدف اصلی گوگل هم کسب درآمد است پس قرار نیست همه چیز را به ما بگوید و خودش را از درآمد های فزاینده‌اش جدا سازد. پس دنبال یافتن روشی برای فهمیدن طرز کار گوگل نباشید. با اینکار وقتتان را هدر ندهید. کارهای زیادی هست که باید انجام دهید. آینده سایت منتظر شماست.

 

6. موفقیت همیشه آسان نیست.

کسب رتبه در کلمات تخصصی که رقابت کمتری در گوگل دارند آسان است اما این دلیل نمی‌شود که خیلی راحت بتوانید در کلمات تخصصی و غیر تخصصی دیگر هم رتبه کسب کنید.

 

7. خاصیت تضریبی عوامل سئو

همه اموری که برای سئو سایت انجام می‌دهید ناخواسته به یکدیگر وابسته و تاثیر گذار هستند. پس باید خیلی مواظب بود که کارهای و رعایت قوانین سئو سایت با دقت و ظرافت انجام گیرد. یک اشتباه کوچک می‌تواند کارهای انجام شده برای سئو سایت را بی فایده نشان داده و آنها را بی ثمر کند.

 

پیشنهاد میکنیم مطلب – بانس ریت یا نرخ دفع بازدید کننده از سایت چیست؟ – را نیز مطالعه بفرمایید.

[alert style=”warning”]

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

[/alert]

وبسایت برتر معماری ایرانی

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.