افزایش رتبه سایت به کمک ابزار پنهان و قدرتمند گوگل، گوگل پلاس

افزایش رتبه سایت به کمک شبکه اجتماعی گوگل پلاس

3

هنوز افرادی وجود دارند که در استفاده از گوگل پلاس برای سئو سایت و افزایش رتبه سایت شک دارند. آنها معمولا به تعداد افراد کمتری که از این سرویس استفاده می نمایند اشاره می نمایند. این افراد معمولا مزیت گوگل پلاس را در بهینه سازی سایت نادیده می گیرند, حتی در صورتی که هیچ یک از مشتریان شما از این بخش گوگل استفاده ننماید. فقط طراحی سایت کافی است حتما می بایست از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئو سایت و سئو وردپرس استفاده نمایید.همانگونه که در راهنمای بهبود رنکینگ سایت در سال 2017 ذکر کردیم شبکه های اجتماعی در کنار بک لینک گیری یا لینک بیلدینگ نقش بسیار گسترده ای در بهینه سازی سایت پیدا کرده اند.

هیچوقت قدرت پنهان گوگل + را در افزایش ترافیک سایت نادیده نگیرید.

بهینه سازی سایت با استفاده از گوگل پلاس

۱- صفحات گوگل پلاس به مانند صفحات عادی در وب در نظر گرفته می شود و این صفحات دائما توسط موتور جستجوی گوگل ایندکس می شود, صفحات google+ در گوگل پیج رنک می گیرد و در نتایج جستجو ایندکس می شود. بنابراین صفحات سایت شما از طریق همین سرویس رنک می گیرد و ایندکس می شود.
۲- مقالات ارسال شده در پلاس شما در موتور جستجو ایندکس می شود بنابراین کاربر شما را در یک جستجوی عادی خواهد یافت.
۳- ارسالی های گوگل پلاس مدت زمان بیشتری در نتایج جستجوی گوگل باقی می ماند.  این زمان را با مدت زمان ١۴ دقیقه ای یک توئیت مقایسه نمایید.
۴- سیستم نویسندگان گوگل پلاس به شما این امکان را می دهد که تصویر نویسنده مقاله و صفحه را در نتایج جستجو نمایش دهید. با تایید +Google خود با آدرس سایتی که در آن مطلب نوشته اید, تصویر شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شد که جنبه بصری خوبی برای کاربران خواهد داشت.
۵- استفاده از سیستم نویسندگان +Google به مانند سیستم تایید مطالب می باشد. گوگل به پروفایل های کاربران رنک می دهد. در صورتی که نویسنده مطلب ارسال نمایید و + بگیرد, رنک مربوط به نویسنده بالا می رود. و این دلیل خوبی است که گوگل پلاس باعث بالا رفتن رنک شما می شود. این مورد منجر به آن می شود که سایت هایی که نویسنده گوگل پلاس معتبری دارند رنک بهتری می گیرند نسبت به سایت هایی که به google+ لینک نشده اند.
۶- سیستم نویسندگان +Google امکانات دیگری به شما می دهد تا سیستم شبکه اجتماعی خود را تحت گوگل پلاس رونق ببخشید. این به سادگی تعداد دوستان شما نیست, و یا تعداد دوستان شما و یا لایک کننده های شما. چیزی که مهم است مطالب شما، فعالیت های شما در مباحث مربوط به فعالیت شماست.بنابراین در صورتی که کاربری با رنک بالا مطلب شما را به اشتراک گذاشت رنک شما بالا می رود.
۷- استفاده از ابزارهای شبکه های اجتماعی به مانند گوگل پلاس به موتور جستجو سیگنال هایی را ارسال می نماید که و تور جستجو با استفاده از آنها به سایت رنک بهتری می دهد.
۸- مطالب موجود در سایت خود را در +Google خود به اشتراک بگذارید زیرا این کار باعث می شود رنک گوگل پلاس شما به سایت شما انتقال یابد.
۹- لینک از سایت ها به صفحه و مطالب سایت شما باعث بالا بردن رنک سایت شما می شود.
۱۰- در پایان استفاده از هش تگ ها در گوگل پلاس باعث می شود هر مطلبی در موتور جستجو ثبت گردد.

شما برای افزایش رتبه سایتتان به گوگل پلاس احتیاج دارید.

وبسایت برتر معماری ایرانی

۳ نظرات
  1. majid می گوید

    ممنونم از مطلب مفیدتون

  2. علي می گوید

    خیلی خوب بود

  3. کسب درآمد می گوید

    عالی بود ممنون از پست شما

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.