قالب وردپرس بولوت یک پوسته فروش فایل EDD بسیار سریع و زیبا

قالب وردپرس بولوت یک پوسته فروش فایل EDD است که می توانید از آن برای فروشگاه فایل وردپرس استفاده کنید. امروزه کسب و کار اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است و شما می توانید به صورت اینترنتی کسب درآمد کنید که یکی از این راه ها سایت فروش قالب و افزونه یا فروش فایل های مهم است که کاربران در ازای دانلود محصول وجهی را پرداخت می کنند و بعد از آن لینک دانلود نمایش داده می شود.

قالب وردپرس بولوت

طراحی این نوع سایت بسیار ساده است و فقط کافیست تا وردپرس فارسی را نصب کنید و سپس این قالب را بر روری آن نصب کنید و فایل های خود را در قالب بسیار زیبا بفروش برسانید.

قالب وردپرس بولوت پوسته فروش فایل

این قالب برای سایتهای فروش فایل که با افزونه ایزی دانلود کار می‌کند طراحی شده و به منظور تطابق با easy download کاملا بهینه سازی شده است.

پوسته فروش فایل

این قالب بسیار استاندارد طراحی شده و هیچ کد اضافی ندارد و تا جاییکه لازم بوده کدها فشرده سازی شده تا از حجم قالب کم شده و سرعت آن افزایش یابد. بعد از چند هفته استفاده از این قالب شاهد افزایش رتبه سایت خود خواهید بود.

پوسته فروش فایل

قالب وردپرس بولوت به صورت کاملا ایرانی طراحی شده و از رنگ های شاد و فلت استفاده شده تا کاربران هنگام بازدید از سایت خسته نشده و زود از سایت خارج نشود و این کار پسندیده ای برای گوگل است و سئوی سایت را بالا می برد.شما با تهیه و نصب این قالب قدم اول را برای کسب و کار اینترنتی بردارید.

پوسته فروش فایل

پوسته فروش فایل

ویژگی های قالب وردپرس بولوت :

دارای پنل تنظیمات فارسی
رنگ های فلت
کاملا ایرانی
سئوی ۱۰۰%
کاملا رسپانسیو
سازگار با همه نسخه های وردپرس
طراحی شده با html 5 ,css 3
طراحی شده با تکنولوژی های جدید
دارای قسمت مطالب ویژه
دارای ابزارک اختصاصی
مطالب محبوب
مطالب تصادفی
آخرین مطالب سایت
قسمت تخفیفات ویژه
منوی زیبا

 

دمو قالب

وبسایت برتر معماری ایرانی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظرات بسته شده است.